Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky se společností Skyscanner

Letecká síť pravidelných linkových letů společnosti Austrian Airlines a jejích partnerů Lauda Air a Austrian arrows zahrnuje 130 destinací na celém světě. V roce 2010 Austrian Airlines Group přepravila 10,9 miliónů cestujících. Rozmanitost flotily umožňuje výběr správných typů letadel do jednotlivých destinací. Velice dobrou koordinací odletových a příletových časů vám Austrian Airlines nabídnou ideální spojení do dalších destinací s přestupem ve Vídni.
 

Proč letět s Austrian Airlines

Odbavení

Rakouské aerolinky nabízejí odbavení jak osobní u přepážky, tak po internetu nebo mobilním telefonem s příslušnou aplikací (ke stáhnutí jsou aplikace jak pro telefony se operačním systémem Android, tak pro iPhone). Pří rezervaci letenky po internetu se doporučuje udělat tak co nejdříve před odletem, čímž si zaručíte nejširší nabídku. Rezervovat letenky můžete až hodinu před odletem. Palubní vstupenku si můžete buď vytisknout nebo si ji v elektronické formě stáhnout na telefon. Pokud jste členem Miles & More, můžete si letenku zarezervovat také pomocí SMS.

Zavazadla

Pokud cestujete ekonomickou třídou, můžete mít sebou jedno zavazadlo o váze až 23 kilogramů. V případě cestování business třídou můžete mít zavazadla 2, každé o maximální váze 32 kilogramů. Maximální počet zavazadel se pak odvíjí od letenky, na které je tato informace vytištěna. V případě, že máte nadměrné zavazadlo, se poplatek odvíjí od jeho velikosti a váhy, a také jestli cestujete v Evropě nebo mezikontinentálně. Platí se také za každý další kus zavazadla a poplatky se v obou případech pohybují od 75 do 275 eur.

Sedadla

Při rezervaci letenky si můžete prohlédnout plán letadla a vybrat si z dostupných sedadel. Navíc si můžete až na rok dopředu rezervovat oblíbenou kategorii sedadel. Cena rezervace se pohybuje od 10 do 25 eur a odvíjí se od délky letu.

Poplatky

Servisní poplatky jsou v případě rezervace letenky se službou redticket zdarma. Pokud si letenku kupujete v letištní kanceláři nebo skrze call centrum, poplatky jsou evropské linky 750 Kč a pro dálkové lety 1000 Kč. Rušit lety a měnit destinace lze jen na infolince + 43 (0) 5 1766 1001. Poplatek za změnu rezervace se odvíjí od typu letenky.