Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky se společností Skyscanner

Bruselské aerolinie je belgická letecká společnost, která nabízí nejširší nabídku destinací ze svého domovského letiště v Bruselu. Moderní flotila 43 letadel, 3500 zaměstnanců Brussels Airlines group zajištují přesnost a spolehlivost 300 letů denně. Ty spojují hlavní město Evropy s více než 60 letišti v Evropě, Africe a Spojených státech.

Proč letět s Brussels Airlines

Odbavení

Vedle klasického osobního odbavení na letišti vám Bruselské aerolinie nabízejí několik dalších možností. Letenku si můžete rezervovat online z vašeho počítače a odbavit se můžete celý den až jednu hodinu před odletem. Další možností je odbavení pomocí vašeho chytrého telefonu. Časová lhůta je stejná, a i když vaše letiště není vybaveno skenovacím zařízením pro mobilní palubní lístky, stále se můžete nechat odbavit u přepážky. V obou případech si při rezervaci letenky také můžete vybrat vaše sedadlo. Poslední možností je express odbavení, kdy si na elektronickém terminálu vyberete let, sedadlo, vytisknete si palubní lístek.

Zavazadla

Pokud cestujete jen s příručním zavazadlem, můžete rovnou pokračovat k bráně odletu. Registrovaná zavazadla stačí odložit na dedikovaném místě při odbavení a můžete pokračovat k bráně. Při vnitroevropských letech je třeba zavazadlo nechat odbavit 40 minut před odletem. V případě dálkových letů je to minut 70. V ekonomické třídě činí váhový limit příručního zavazadla 6 kg, v business třídě až 16 kg při kratších letech a při dálkových je limit 10 kg, pro business třídu limit zůstává stejný. Pro další zavazadla činí váhový limit 23 kg.

Sedadla

Sedadlo dle vlastního výběru si můžete vybrat vždy při rezervaci vaší letenky, a to buď pomocí mobilní aplikace, doma u vlastního počítače nebo přímo na letišti.

Poplatky

Pokud nechcete platit kreditní kartou, nevadí. Brussels Airlines umožňují provést platbu skrze službu PayPal, která má výhody v bezpečnosti, je bez dalších poplatků, je snadná a také rychlá. Pokud chcete změnit letenku více jak 24 hodin před odletem, je to zpravidla bez poplatků. Později je vám již účtována částka, která se odvíjí od letů, které jsou k dispozici a také od doby, kdy svou letenku měníte.