Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky se společností Skyscanner

Delta Air Lines jsou nejstarší a největší leteckou společností Spojených států. Denně téměř osmdesát tisíc zaměstnanců Delta Air Liens odbaví více než pět tisíc letů do stovek destinací po celém světě. Společnost sídlí v Atlantě ve státě Georgia na nejrušnějším letišti světa – Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport. Kvalitní a bezpečnou přepravu zajišťuje moderní letecký park, čítající přes sedm set letadel typu Airbus, Boeing a McDonell Dougals. Delta Air Lines je také jednou ze čtyř zakládajících společností SkyTeam – spolu s Korean Air, Air France a Aeroméxico.

Proč letět s Delta Air Lines

Odbavení

S Delta Air Lines si letenku zarezervujete snadno a rychle. Nejsnadnější a nejpohodlnější možností je rezervace online. Až 24 hodin před plánovaným odletem si můžete vybrat místo a dobu odletu a příletu a zaplatit kreditní kartou. Palubní lístek si pak můžete vytisknout, anebo můžete na některých letištích využít službu eBoarding Pass pomocí vašeho mobilního telefonu. S Delta aplikací pro mobilní telefony si můžete svou letenku zarezervovat kdekoliv a kdykoliv. Využít také můžete samoobslužných kiosků na letištích. Pamatujte, že musíte projít odbavením hodinu před odletem a u svého terminálu být 45 minut před odletem vašeho letadla a také se ujistěte, že máte všechny požadované dokumenty.

Zavazadla

Při cestování s Delta Air Lines máte obvykle první zavazadlo do 23 kilogramů bez poplatků. To se však může lišit u různých destinací, ze ketrých nebo do kterých letíte. Za druhé zavazadlo o stejné váze je účtován poplatek 75 eur (v případě odletu z Evropy). Pokud cestujete vyšší třídou, máte v ceně letenky možnost přepravit až dvě zavazadla, každé o váze až 32 kilogramů. Velikost zavazadla by neměla při sečtení všech tří rozměrů (výška, šířka a délka) přesáhnout 157 centimetrů. Za každé další zavazadlo je účtován poplatek 200 eur.

Sedadla

Delta Air Lines vám vždy umožní výběr vašeho oblíbeného sedadla při koupi letenky. Při letu ekonomickou třídou si však musíte připlatit 9 až 60 dolarů.

Poplatky

Při osobní či online rezervaci letenky Delta Air Lines nepožadují žádné zvláštní poplatky. Stornování letenky do 24 hodin je také zdarma. Cena změny letenky se pohybuje od 150 do 450 dolarů.