Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky se společností Skyscanner

Jet2.com je britská nízkonákladová letecká společnost sídlící na Leeds Airport Bradford v Anglii. Létá do 65 destinací po celé Evropě, včetně Turecka, Středomoří a na soustroví Madeira a na Kanárské ostrovy. Létá také na pravidelném spoji do New Yorku. S moderní flotilou zhruba 50 strojů nabízí pohodlné a bezpečné cestování za skvělou cenu.
 

Proč letět s Jet2

Odbavení

Letenku si můžete zarezervovat online, skrze Jet2 Call Centrum, anebo na přepážce na letišti. V posledním případě se platí administrativní poplatek 580 korun. Online rezervace je možná až 5 hodin před odstartováním plánovaného letu. Časový limit odbavení je 40 minut před odletem.

Zavazadla

Příruční zavazadlo má váhový limit 10 kilogramů a nesmí překročit rozměry 56x45x25 cm. Pokud tyto limity překročí, bude muset být odbaveno jako nadměrné zavazadlo za poplatek. Navíc si můžete vzít až 3 zavazadla, každé o váze až 22 kilogramů. Maximální váhový limit u jednoho zavazadla nesmí překročit 32 kilogramů. Cena se odvíjí od destinace a způsobu rezervace letenky. Za nadměrná zavazadla se platí 400 korun za kilogram překračující limit 22 kg.

Sedadla

Můžete si zarezervovat vámi preferované sedadlo online. Cena se pak odvíjí od umístění sedadla v letadle. Sedadlo si také můžete vybrat na přepážce na letišti, zde však platí pravidlo kdo dříve přijde, dříve bere.

Poplatky

Zaplatit můžete kreditní či debetní kartou, anebo se službou PayPal (pouze v britských librách a v eurech) online. Platební karty také můžete využít při placení skrze Call Centrum. Kartou, šeky a hotovostí můžete zaplatit také na letišti, ale s poplatkem 200 korun.