Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky se společností Skyscanner

KLM Royal Dutch Airlines jsou přední evropskou leteckou společností. Se svými více než 30000 zaměstanci již po téměř celé století poskytují bezpečné, ekonomické a pohodlné cestování nejen v Evropě, ale po celém světě. Vybrat si můžete z více než 130 destinací. S dalšími partnery zajišťuje 260 denních letů přes Atlantik a jen v roce 2012 takto přepravili 17 milionů cestujících. Rozsáhlá a moderní flotila KLM zaručuje bezpečnou a výhodnou dopravu, která se snaží díky úspornému využití paliva šetřit životní prostředí. Průměrné stáří letadla společnosti KLM většinou nepřesahuje 10 let.
 

Proč letět s KLM Royal Dutch Airlines

Odbavení

KLM vám umožňuje si zarezervovat letenku a odbavit se jak u přepážky, tak online a také přes mobilní telefon. Na letišti také můžete využít samoodbavovací kiosek. Pokud máte zakoupený e-ticket, můžete se odbavit online 30 hodin až 1 hodinu před zahájením letu. Pokud váš telefon má prohlížeč internetu, můžete se také odbavit skrze něj – obdržíte palubní pas skrze e-mail či SMS, anebo si jej můžete vytisknout doma. Při odbavení na letišti se doporučuje dostavit se dvě až dvě a půl hodiny před odletem. Přepážky se zavírají 40 až 45 minut před odletem.

Zavazadla

Zavazadla můžete odbavit až čtyřicet minut před odletem (vnitroevropské lety), anebo hodinu před odletem do většiny destinací mimo EU. Větší počet zavazadel můžete rezervovat online za výhodnější cenu, a to až dva dny před odletem. Při letech v rámci EU máte limit 12 kg a platíte 15 eur za vyšší váhu. Při mezikontinentálních letech limit činí 23 kg. KLM nabízí množství způsobů, jak přepravit vaše drahocenné zavazadlo, ať už se jedná o hudební nástroj či sportovní vybavení.

Sedadla

Sedadlo si můžete zdarma vybrat při odbavení na letišti skrze samoodbavovací kiosek, nebo při rezervaci letenky doma.

Poplatky

KLM Royal Dutch Airlines účtuje následující poplatky za bookování letenky: 10 eur při rezervaci na webu, 25 eur při rezervaci po telefonu a 45 eur při osobní rezervaci. Pokud chcete změnit let, za poplatek 14 eur tak můžete učinit.