Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky se společností Skyscanner

Transavia.com je nízkonákladová holandská letecká společnost založená v roce 1966. Se svým moderním leteckým parkem 35 letadel typu Boeing dopravuje přes jeden milion pasažérů ročně do mnoha destinací v Evropě, Africe a Blízkého Východu. Vedle snad všech velkých letišť v Evropě Transavia létá do Maroka, Gambie, Izraele, Tuniska a Spojených arabských emirátů.

Proč letět s Transavia

Odbavení

Společnost Transavia umožňuje pohodlné odbavení, ať už jste doma nebo v kanceláři. Odbavit se můžete rychle a online na webových stránkách dopravce. K dispozici jsou i odbavovací kiosky na letišti, které můžete využít při cestování do mnoha destinací v Evropě i jinde. Online odbavení můžete využít 24 hodin až 4 hodiny před odletem vašeho letadla. Pokud se necháte odbavit tradičně na letišti, je třeba se dostavit zpravidla 2 hodiny až čtyřicet minut před odletem. Výjimkou jsou některá vybraná letiště (Shiphol, Paris-Orly, Eindhoven a Dubai). Pokud chcete využít služeb odbavovacích kiosků, stačí vám jen váš konfirmační rezervační kód a pas či občanský průkaz.

Zavazadla

Příruční zavazadlo je povoleno jedno na osobu a jeho rozměry by neměly přesáhnout velikost 55x35x25 centimetrů. Pro pohodlné uložení zavazadla se však doporučují menší míry. Maximální váha může být deset kilogramů. Při online rezervaci si můžete zaregistrovat svá zavazadla k odbavení. Jejich maximální počet je pět na osobu. Maximální váha jednoho zavazadla může být 32 kilogramů a maximální celková váha všech zavazadel nesmí přesáhnout 50 kilogramů. Celková váha je rozdělena do několika kategorií, od nichž se odvíjí poplatek za zavazadla. Ten se pohybuje od 15 do 75 EUR. Pokud si však nestihnete zaregistrovat svá zavazadla předem, můžete si na letišti zakoupit povolenku, která stojí 30 EUR za patnáct kilogramů váhy a pak platíte 10 EUR za každý další kilogram.

Sedadla

Rezervovat sedadlo si můžete už 48 hodin před odletem vašeho letadla. Po zabukování vašeho letu si můžete v sekci „seat reservation“ vybrat sedadlo dle vlastní preference. Za sedadlo s extra místem pro nohy je účtován poplatek 15 EUR a za standardní sedadlo se účtuje 4 EUR.

Poplatky

Pokud chcete zrušit svou letenku, máte tak právo učinit dle platných regulí Evropské unie. Administrační poplatek za zrušení letenky činí 30 EUR. Cena za rezervaci letenky činí 3 Eur.