Typ návratu
Místa
Termíny
2. března 2015 3. března 2015
Cestující

Levné letenky do Amsterodamu

Kulturní Amsterodam

Lety do Amsterodamu přistávájí čtyři metry pod hladinou moře, na letišti Schiphol. Hlavní město Nizozemska je ale nadprůměrné ve všem so se týče kultury a zábavy.

Z letiště je to pouhých 20 minut vlakem do centra nádherného Amsterodamu, největší a nejkrásnější město v Nizozemí. Toto charismatické, barevné město s budovami šafránové barvy je jednou z nejdůležitějších kulturních center v Evropě, s asi 75 festivalů ve městě každý rok. Kulturní strana Amsterdam se často zapomenta díky nadměrnému množství kaváren, ale s více muzeí na čtvereční metr než jakékoli jiné město na světě, na historické zážitky je bezkonkurenční. Muzea se věnují tradičním témat od slavného Van Gogha po domy Anny Frankové a Rembrandta, ale jsou tu také ty zaměřené na historii sexu a marihuany.

Výlet do továrny na curk Nachttheater kombinuje divadelní představení a divoké disko, a hodí se pro ty co přijeli za zábavoi ale kteří si chtějí dát trochu kultury na straně.

Jinak si půjčte kolo, popadněte foťák a projeďte se podél kanálů. Můžete zastavit na dort a kávu po cestě, a zároveň absorbovat památky, vily starých obchodníků, dlážděné cesty Jordaan a svěží Vondelpark. Všechno v Amsterodamu je dnes stejně tak kouzelné jako v minulých stoletích.

Když budete chtít v Amsterodamu ochutnat pravá holandský životní styl, tak si zamluvte pár nocí na lodi, a zažíjte nejpopulárnější typ domácnosti. A když budete mít chuť se podívat mimo hlavní město, nedaleko je historický Haarlem kde lze najmout kolo a projet se buď po dunách u pláže, anebo mezi vonémi tulipány všech barev.

Nenechte se oklamat reputací Amsterodamu jako party centrála Evropy, toto město skrývá mnohem víc. Seznamte se s ním samy- stačí zamluvit levnou letenky pomocí vyhledavače Skyscanner!

Skyscanner je velmi jednoduché a snadné použíti, takže si můžete vyhledat co nejnižší ceny letů a kliknutím rezervovat přímo u stránky letecké společnosti nebo cestovní kanceláře.

Podívejte se na nejnovější nabídky letenek pomocí pole pro vyhledávání, zadejte termín cesty a Skyscanner najde nejlevnější letenky do Barcelony, nebo kamkoli budete chtít.

Jste flexibilní? Můžeme ukázat nejlevnější dny v měsíci aby jste si ušetřili a měli trochu více na užiti vaší dovolené v Barceloně. Máte-li chuť na něco nového, vyberte letiště pro odlet a zadejte destinaci kdekoliv- Skyscanner ukáže nejlevnější místa pro inspiraci, podívejte se!

více

Nejlevnější lety do Amsterodam Schiphol z...

 Nejžádanější na Skyscanner...

Místo příletu

Místo odletu

od 2 726 Kč zpáteční

 Nabídky Amsterodam Schiphol

Hotely v Amsterdam

Pronájem aut v Amsterodam Schiphol

Obrázky od flickr/_yanti.marliana