Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky do Barcelony

Báječná Barcelona

Přistání v Barceloně vás zavede do srdce Katalánska, a druhého největšího města Španělska.

Barcelona je obklopena mořem a má atmosféru pláže dohromady s elegantním, okouzlujícím a barevným charakterem. Známá pro její ohromující moderní architekturu a estetickou krásu, budete nadšeni procházkou přes gotické čtvrti, a pohledem na Sagrada Familia Antonia Gaudího a Poble Espanyol de Montjuic. Pro fanoušky je hlavní atrakcí fotbalové hřiště FC Barcelona, které je jedním z nejvíce navštívených turistických atrakcí města, a stojí za návštěvu i když se zrovna nehraje.

Pro nakupování by bylo těžké porazit Porta de l'Anděl s jeho ulicemi bez dopravy plné krásných butiků, ideální pro relaxační brouzdání. Nebo si procházejte Barcelony trhy, kde se prodává vše od potravin až po neuvěřitelné oblečení, a všelijaké jiné poklady které vás zaujmou až do soumraku. Pak oživnou moderní kavárny, bary a restaurace La Rambla, a je čas k jídlu tapas, popijení piva, a flamenco až do rána!

Město nebo Pláž? Nákup nebo fotbal? Proč ne všechno, když si rezervujete levný let do Barcelony.

U nás můžete vyhledat nejlepší nabídky na linkách do Barcelony. Vyhledáme levné lety do Barcelony od více než 600 leteckých společností a cestovních kanceláří abychom vám mohli zajistit nejlevnější letenky.

Skyscanner je velmi jednoduché a snadné použíti, takže si můžete vyhledat co nejnižší ceny letů a kliknutím rezervovat přímo u stránky letecké společnosti nebo cestovní kanceláře.

Podívejte se na nejnovější nabídky letenek pomocí pole pro vyhledávání, zadejte termín cesty a Skyscanner najde nejlevnější letenky do Barcelony, nebo kamkoli budete chtít.

Jste flexibilní? Můžeme ukázat nejlevnější dny v měsíci aby jste si ušetřili a měli trochu více na užiti vaší dovolené v Barceloně. Máte-li chuť na něco nového, vyberte letiště pro odlet a zadejte destinaci kdekoliv- Skyscanner ukáže nejlevnější místa pro inspiraci, podívejte se!

více

Nejlevnější lety do Barcelona z...

 Nejžádanější na Skyscanner...

Místo příletu

Místo odletu

od 3 366 zpáteční

 Nabídky Barcelona

Hotely v Barcelona

Pronájem aut v Barcelona

Obrázky od Flickr/somma1977