Levné letenky do Brna

Bezvadné Brno

Přileťte do Brna, centra jižní Moravy, a druhém největším městě České Republiky po Praze, a užijte si unikátní českou dovolenou.

Mezi turistické atrakce v Brnu patří řada historických památek a významných pamětihodností, nejslavnější z nich je však hrad Špilberk, kde můžete projít staré katakomby a muzeum o bývalém vězení. V blízkosti a těsně pod kopcem Špilberk je bývalý dominikánský klášter který stojí za návštěvu. Hrad Veveří také nelze vynechat.

Najdete řadu atrakcí v centru Brna, zvláště v okolí náměstí svobody a Masarykova náměstí, jako je kostel svaté Marie Magdalény, a velkolepé sídla a paláce otevřené veřejnosti.

Katedrála svatého Petra a Pavla byla postavena ve 14. století, na skutečném místě starověkého pohanského chrámu Venuše. Prohlídněte si nádhernou architekturu katedrály a užijte si klidné atmosféry okolí, ve které jistě ucítíte Venušinu krásu.

Konají se zde také motocyklistické závody (Superbike Grand Prix), tak jestli vás láká adrenalin kupte si lístky do první řady a užijte si opravdu jedinečný zážitek. Na řece Svratce je vodní rezervoár kde už od roku 1936 se lidé rekreuji a provozuji vodní sporty. Jízda v motokárách je další významná turistická atrakce v Brně,ale pro ty co chtějí klidnější den bude zoologická zahrada příjemnější. Planetárium vás okouzlí nádherou vesmíru, a když už budete mít památek a atrakcí dost je čas na dobrou večeři. Dejte si slavnou kulinární specialitu brněnského řízku, samozřejmě z výborným pivem.

Večer se vydejte do jedné ze spousta restaurací kde můžete poslouchat jazz - často originálních názvů jako Jazz bar u kouřícího králíka.

Brno je také hlavní město veletrhů, a v brněnském výstavišti lze vidět výstavy všech oborů. V brnu nechybí ani umění, a úspěšná moravská galerie má tři pobočky- v Mistodržitelském Paláci, Pražákově Paláci a také v Uměleckoprůmyslovém muzeum.

Vyhledávač Skyscanner je zdarma, snadný použít a rychle zobrazí co hledáte, takže si můžete najít nejnižší cenu letů a rezervovat kliknutím přímo u stránky letecké společnosti nebo cestovní kanceláře.

Vyhledávejte levné nabídky letenek, nebo pomocí pole pro vyhledávání zadejte svůj termín cesty a Skyscanner najde nejlevnější letenky do Brna, nebo kamkoliv jinám.

Jste flexibilní na datech? Můžeme ukázat nejlevnější dny v měsíci. Máte-li chuť na něco nového, vyberte letiště pro odlet a kdekoliv na přistání, Skyscanner ukážeme nejlevnější místa na celém světě, podívejte se!

Brno čeká, tak si prohlédněte letenky a připravte se na jedinečnou zkušenost!

více

Nejlevnější lety do Brno-Tuřany z...

 Nabídky Brno-Tuřany

Hotely v Brno od 1 151 Kč za noc

 Nejžádanější na Skyscanner...

Místo příletu

Místo odletu

CZ
BRQ
Zadejte zemi, město či letiště
Zadejte zemi, město či letiště
12 a více let
2-11 let
0-23 měsíců
 
Kontrola ceny (nová okna)
    vyhledat letecké společnosti 47

    Mezinárodní stránky

    Přihlášen jako

    Nastavení účtu Odhlásit