Typ návratu
Místa
Termíny
5. března 2015 6. března 2015
Cestující

Levné letenky do Kanady

Kouzelná Kanada

Při přistání v Kanadě uvidíte překrásnou krajinu a elegantní města. Kanada je druhá největší země na světě, a její rozmanitost se projevuje v celé kultuře, klimatu a divoké krajině.

Země definovaná jejím obrovském množství prostoru, Kanada je přírodní prostředí které je jedním z nejkrásnějších na světě. Přírodní památky zahrnují okouzlující hory Rocky Mountains, známý pro velkolepé lyžování a výhledy na hvězdné nebe, cesta Cabot kde si můžete dopřát nějaké vzácné aktivity: pozorování velryb, rybolov, jízda na horském kole - seznam je nekonečný. A samozřejmě také Niagára, kterou není třeba představovat.

Jeden z nejlepších způsobů jak se seznámit z osobností Kanady je najmout loďku, něco jako karavan na vodě, a plavit se po jezerech. Lze tímto způsobem navštívit Indiánské rezervace, a místa tak nádherná že se vám bude zdát že jste vpadly do naivního obrazu. K večeři si pak můžete ogrilovat čerstvě ulovené ryby, a zaplavat v teploučké vodě pod třipitivou oblohou.

Kanada má také bohatou městskou kulturu, a je známá pro pestrou paletu etnických čtvrtí, restaurací a obchodů, nemluvě o fantastických atrakcí jako je CN věž, a mnoho muzeí a galerií, které zachycují historii Kanady a její osobnost.

Kanada je jedno z nejlepších míst na světě pro životní úroveň. Nechybý také festivaly, jako slavnosti světel, Calgary Stampede, Peachfest a zimní Quebec festival. Ať přiletíte na návštěvu v jakémkoli období, jistě získáte plno unikátních zážitků. Přesvědčte se sami, a vyhledejte let do Kanady dnes.

Skyscanner je velmi jednoduché a snadné použíti, takže si můžete vyhledat co nejnižší ceny letů a kliknutím rezervovat přímo u stránky letecké společnosti nebo cestovní kanceláře.
Podívejte se na nejnovější nabídky letenek pomocí pole pro vyhledávání, zadejte termín cesty a Skyscanner najde nejlevnější letenky do Kanady, nebo kamkoli budete chtít.

Jste flexibilní? Můžeme ukázat nejlevnější dny v měsíci aby jste si ušetřili a měli trochu více na užiti vaší dovolené v Kanadě. Máte-li chuť na něco nového, vyberte letiště pro odlet a zadejte destinaci kdekoliv- Skyscanner ukáže nejlevnější místa pro inspiraci, podívejte se!

více

 Nejžádanější na Skyscanner...

Obrázky od flickr/afcone