Vyhledat

Odlet:

Cestující

Třída letenky

  • Kontrola ceny (nová okna)

Levné letenky do New Yorku

Nezapomenutelný New York

Stovky letů do New Yorku odlétá každý týden. Néjen je New York jedním z nejpopulárnějších a vzrušujících destinací v USA, ale také jedním z nejdostupnějších. Neváhejte a zamluvte si levné letenky s námi, a užijte si dobrodružství v tomto velkoměstě.

Oblíbené atrakce, jako Socha svobody, Brooklynský most, náměstí Times Square a Empire State Building jsou nutné pro první návštěvu, ale tím zážitky v New Yorku zdaleka nekončí. S řadou muzeí, moderních galerie, nákupních center velikosti malých měst, svěže zelených parků, divadelního umění a nekonečných kulinárských specialit, v New Yorku budete vždy mít žízeň vydět více. Můžete se podívat na představení na Broadway, zamávat celebritám, nebo zabruslit si v Central Park když je ozdoben na Vánoce ... možnosti jsou nekonečné!

Proč nehledat levný let do New Yorku dnes, a ponořte se do Americké kultury a atmosféry. Vemte své kolečkové brusle na projížďku, popadněte bagetu a užijte si s přáteli ve městě které opravdu nikdy nespí! Když příště uvidíte v kině film z New Yorku z žlutýmí taxíky a lesklémi mrakodrapy, můžete z usměvem spomínat na vase vlastní zážitky v tomto ikonickém městě. A když se vám zastystá poleťte na další návšťevu, a pokaždé najdete něco nového.

Porovnejte nejnižší ceny na linkách do New Yorku, z cenami od všech hlavních aerolinii i agentur. Prohlédněte levné lety od více než 600 leteckých společností a cestovních kanceláří, a zajistěte nejlevnější letenky. Mi vám poskytneme ceny, a vy jen klikněte na tu která vám vyhovuje a letenku si zamluvíte přímo u aerolinky či agentury.

Skyscanner je zdarma, a rychle a snadno vám ušetří peníze za letenky aby jste měli víc na užívání vaší dovolené.

více

Nejlevnější lety do New York z...

 Nabídky New York

Hotely v New York

 Potřebujete alternativu poblíž?

Google map

 Nejžádanější na Skyscanner...

Místo příletu

Místo odletu

od 10 853 Kč zpáteční

Obrázky od Flickr/S J Pinkney

zavřít