Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky do Paříže

Překrásná Paříž

Jak do Orly, Beauvais nebo Charles de Gaulle letiště, lety do Paříže jsou časté a mohou být i levné. Prohlédněty se nabídky letenek na naší stránce, a připravte se na krásnou dovolenou ve městě básníků a romantiky. Kliknutí zamluvit se dá jen velmi těžcé odolat!

A jak by ne, když se toto velkolepé město může pochlubit sympatickými uličky v Montmartre a Saint-Germain, památky jako úžasný Sacre Coeur a smyslný Seine, a cukrárny z červeně kostkovanými ubrusy jako Ládin Windows. V Paříži je každý romantiky sen skutečností.

Známý jako "město světla", Eiffelova věž je nejjasnější hvězda v noční Paříži. Užíjte si pohled na ni z vrcholu věže Montparnasse, kde můžete také večeřet v unikátním horním patře restaurace Espace 56, kde k každému hlavnímu chodu patří příloha úchvatných pohledů. Budete ale muset na chvilku odložit foťák, aby jste si mohli připít senzačním francouzkým vínem.

Nenechte si uniknout ani jiných požitků, jako je Paris Arc de Triomphe, Notre Dame a muzea a galerií obklopeny krásou na každé stěně, zejména ve světově proslulé Louvre.

Pro lábužníky dodá Paříž vždy bohaté a dokonale uvařené jídlo z pěti-hvězdových kuchyň, anebo na trhu čerstvých produktů. Sýr, víno a chutné pečivo zanechá trvalý úsměv na vaší tváři. Možná, že to je právě to o čem se Mona Lisa usmívá! Tres magnifique.

Skyscanner je bezplatné, levné, a rychlé vyhledávání letů. Najděte u nás let do Paříže z nejlepší cenou, a snadno zamluvte na stránce aerolinie či cestovní agentury.

Jste flexibilní? Ukážeme vám přehled cen na celý měsíc a vy si vyberte nejvýhodnější dny. Paříž čeká, tak si rezervujte letenky rychle, z jistotou, a bez placení komise z službou Skyscanner. Pak už stačí jen zabalit kufr a těšit se na krásnou dovolenou!

více

Nejlevnější lety do Paříž z...

 Nejžádanější na Skyscanner...

Místo příletu

Místo odletu

od 1 980 zpáteční

 Nabídky Paříž

Hotely v Paříž

Pronájem aut v Paříž

Obrázky od Flickr/Larry Johnson