Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky do Říma

Romantický Řím

Kupte si letenku do Říma a přistaňte v nejromantičtějším městě na světe.

Projděte se jako Audrey Hepburn po evokativních uličkách a podél překrásných památek. Můžete navštívit Vatikán, nejmenší světový stát, a obdivovat nádherné zahrady a dekorativní velkorysost kostelů a baziliky. Monumentální Colosseum, Pantheon a Sixtinská kaple vám vezmou dech. V Římě je také mnoho muzeí a galerii ve kterých minulosti ožije.

Pokud jde o moderní Řím, s ním se nejlépe seznámíte když poznáte místní lidi. Dejte si silné espresso a konverzujte s animovanými šarmem, s sportovními slunečními brýlemi, oblečeni do nejnovějšího módního výstřelku- říká se přece "Když v Římě, dělejte to co Římané"!

Nevynechte ani koncerty a party v tomto pestrém centru kultury. Italksá hudba od klasiky po Erose Ramazzottiho se hraje po celém městě, tak se přidejte k místním a poznejte něco nového.

Ponořte se do atmosféry na náměstí Piazza Navona, anebo relaxujte procházkou čtvrtí Trastevere kde si můžete vychutnat některé dobré víno, italskou kuchyně a domácí zmrzlinu. Zkuste třeba zmrzlinu bacio, což znamená polibek, z čokoládou a oříšky.

Váši dovolenou v Římě jen tak nezapomenete!

Skyscanner porovná lety do Říma od nejlepších cestovních kanceláří a více než 600 leteckých společností, aby jste našli nejlepší nabídky letenek.

Vyhledávač Skyscanner je nejen zdarma, ale snadný použít a rychle vám zobrazí co hledáte, takže si můžete najít nejnižší cenu letů a rezervovat kliknutím přímo u stránky letecké společnosti nebo cestovní kanceláře.

Vyhledávejte levné nabídky letenek, nebo pomocí pole pro vyhledávání zadejte svůj termín cesty a Skyscanner najde nejlevnější letenky do Říma, nebo kamkoliv jinam.

Jste flexibilní na datech? Můžeme ukázat nejlevnější dny v měsíci. Máte-li chuť na něco nového, vyberte letiště pro odlet a kdekoliv na přistání, Skyscanner ukážeme nejlevnější místa na celém světě, podívejte se!

více

Nejlevnější lety do Řím z...

 Nejžádanější na Skyscanner...

Místo příletu

Místo odletu

od 1 285 zpáteční

 Nabídky Řím

Hotely v Řím

Pronájem aut v Řím

Obrázky od Flickr/troptikmal