Tirana

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tirana patří na základě hodnocení uživatelů Theranda Hotel, Hotel Boutique Vila Verde a La Bohème Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tirana přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tirana

od 930 Kč
od 1 431 Kč
od 2 568 Kč

Co říkají cestující o městě Tirana?

9,8
Nadšenci pro historii
8,8
Dobrodružní cestovatelé
8,3
Nadšenci pro jídlo
8,1
Nadšenci pro noční život
7,5
Cestující rodiny
Hodnocení členů (71)
06.01.2019

Albánie je zemí Zeus je země kultury je země a zdroj Aria (Arische Race) Albánie plná historie bez ohledu na to, kde v Albánii jste doma chladné lidi super lidi, Butrint, Kruja, Berati, Vlorë, Saranda

Kela Tarazhi
Kela Tarazhi
27.09.2019

Lovely peoples,nice food, beautiful places to visit. Most beautiful sea side!

Marcelo Borrego
Marcelo BorregoBuenos Aires
24.09.2017

Tirana is the capital of Albania, the most populated city, with the most traffic and the most interesting in the country. It has traces of its recent past under the communist government of Enver Hoxha, such as its pyramid, bunkers, the National Museum and the Fine Arts Museum, as well as the Blloku's busiest neighborhood, with restaurants, bars and hotels. In addition Skanderbeg Square, the most important, and its mosques and Orthodox churches, which make it a good place to start a trip through Albania.

Margarita Samsonova
Margarita SamsonovaOxford
14.08.2017

If you are traveling by car to the Albanian Riviera you cant avoid Tirana. I wouldn't say that it was a great place, driving here is crazy and it is very hot and hectic in summer, but the culture of this place is for sure something to experience.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 885 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tirana je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 063 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 974 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Tirana je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 7,0 °C/44,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,8C/87,4F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -1,4 °C/29,5 °F.
Nejbližší letiště u města Tirana je Tirana (TIA) (13,08 km).

Naplánujte si cestu do země Albánie