Tirana

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tirana patří na základě hodnocení uživatelů Hotel 3A, Hotel Haxhu a Hotel Boutique LAS. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tirana přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tirana

od 1 078 Kč
od 1 792 Kč
od 3 205 Kč

Co říkají cestující o městě Tirana?

9,8
Nadšenci pro historii
9,5
Dobrodružní cestovatelé
8,0
Nadšenci pro noční život
7,9
Nadšenci pro jídlo
7,4
Zelené cestování
Hodnocení členů (62)
06.01.2019

Albánie je zemí Zeus je země kultury je země a zdroj Aria (Arische Race) Albánie plná historie bez ohledu na to, kde v Albánii jste doma chladné lidi super lidi, Butrint, Kruja, Berati, Vlorë, Saranda

Marcelo Borrego
Marcelo BorregoBuenos Aires
24.09.2017

Tirana is the capital of Albania, the most populated city, with the most traffic and the most interesting in the country. It has traces of its recent past under the communist government of Enver Hoxha, such as its pyramid, bunkers, the National Museum and the Fine Arts Museum, as well as the Blloku's busiest neighborhood, with restaurants, bars and hotels. In addition Skanderbeg Square, the most important, and its mosques and Orthodox churches, which make it a good place to start a trip through Albania.

Margarita Samsonova
Margarita SamsonovaOxford
14.08.2017

If you are traveling by car to the Albanian Riviera you cant avoid Tirana. I wouldn't say that it was a great place, driving here is crazy and it is very hot and hectic in summer, but the culture of this place is for sure something to experience.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
16.08.2015

Tirana is one of those cities that I enjoyed more than I thought I would, and one of the main reasons is because of the Albanian people themselves that are very high-spirited and seem to really enjoy life. One of my favorite areas in this the largest city in Albania is called the Blloku Dirstrict an area of approximately fifteen blocks dedicated to cafes, restaurants, and bars. The city's grand central boulevards contain an interesting mix of the Ottoman, Italian and communist past.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 933 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tirana je září, kdy průměrná cena činí 1 107 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 107 Kč za noc. To je o 9 % více než průměrná cena za noc ve výši 999 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tirana je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 20,7 °C/69,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,8C/87,4F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -1,4 °C/29,5 °F.
Nejbližší letiště u města Tirana je Tirana (TIA) (13,08 km).

Naplánujte si cestu do země Albánie