Lubango

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lubango patří na základě hodnocení uživatelů Iu Hotel Lubango a Residencial Dumas. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lubango přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lubango

od 702 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 820 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lubango je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 815 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 581 Kč za noc. To je o 12 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 386 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Lubango je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 11,7 °C/53,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle prosinec s průměrnou teplotou 19,8C/67,6F. Nejchladnější měsíc je červen s průměrnou teplotou 4,5 °C/40,1 °F.
Nejbližší letiště u města Lubango je Lubango (SDD) (9,37 km).

Naplánujte si cestu do země Angola

Ve městě Lubango a v okolí