Lubango

1. 3. 2020 - 2. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lubango patří na základě hodnocení uživatelů Iu Hotel Lubango, Ibis Styles iu Lubango a Residencial Dumas. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lubango přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 719 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lubango je říjen, kdy průměrná cena činí 42 183 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 437 Kč za noc. To je o 611 % méně než průměrná cena za noc ve výši 10 222 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Lubango je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 11,2 °C/52,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle prosinec s průměrnou teplotou 19,8C/67,6F. Nejchladnější měsíc je červen s průměrnou teplotou 4,5 °C/40,1 °F.
Nejbližší letiště u města Lubango je Lubango (SDD) (9,37 km).

Naplánujte si cestu do země Angola

Ve městě Lubango a v okolí