Namibe

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Namibe patří na základě hodnocení uživatelů Iu Hotel Namibe, Ibis Styles iu Namibe a Hotel Infotur. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Namibe přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Namibe

od 752 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 033 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Namibe je březen, kdy průměrná cena činí 2 154 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 534 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Namibe je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 16,9 °C/62,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle listopad s průměrnou teplotou 20,0C/68,0F. Nejchladnější měsíc je duben s průměrnou teplotou 5,8 °C/42,4 °F.
Nejbližší letiště u města Namibe je Namibe (MSZ) (2,21 km).

Naplánujte si cestu do země Angola

Ve městě Namibe a v okolí