Adelaide

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Adelaide patří na základě hodnocení uživatelů Oaks Embassy, BreakFree Adelaide a Adelaide Riviera Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Adelaide přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Adelaide

od 2 812 Kč
od 4 047 Kč
od 4 627 Kč

Co říkají cestující o městě Adelaide?

9,8
Cestující rodiny
7,4
Nadšenci pro jídlo
7,0
Nadšenci pro historii
7,0
Zelené cestování
6,9
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (91)
Sandra Papatriandafilu
Sandra Papatriandafilu
01.08.2019

Visiting Hahndorff (by car) is great, Glenelg Beach is beautiful, easily get onto a tram for an adventure, beautiful old buildings (lots of churches).

Carol  Hannington
Carol Hannington
20.04.2019

I absolutely love Adelaide. It’s one of my favourite cities in Australia. It’s foodie heaven with fabulous coffee shops and the Central Markets are a must do. Incredible, fresh produce and such variety. Reminds me of the markets in Europe. It’s not called “Radelaide “ for nothing, it’s very arty and quirky. Love Rundle Mall. Some beautiful architecture to be seen from brick houses, to gorgeous churches and lovely arcades in the city. Walking along The Torrens is very relaxing . A trip to Hahndorf and Stirling in the hills is also very worthwhile. For me, Adelaide is WAY better for coffee and culture than Melbourne.

Jonathan Goddard
Jonathan GoddardCambridge
25.02.2017

The ideally planned city of Adelaide is laid out in a grid design and surrounded by green space. The north of the city has pretty boulevards of jacaranda trees, which become a mass of purple flowers in springtime. Chinatown is a cheap place to eat in the city, and Rundle Mall the classic place to shop. There’s plenty to do in Adelaide, given its outstanding museums, historic gaol, zoo, botanical gardens and beach suburb Glenelg.

Trentino Priori
Trentino PrioriAdelaide
23.01.2017

Adelaide's Riverbank see's the mix of Arts and Sports within 2 minutes walk of each other

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 2 470 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Adelaide je listopad, kdy průměrná cena činí 2 976 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 738 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Adelaide je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 22,2 °C/71,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle únor s průměrnou teplotou 28,4C/83,1F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 6,6 °C/43,9 °F.
Nejbližší letiště u města Adelaide je Adelaide (ADL) (6,33 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie