Coober Pedy

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Coober Pedy patří na základě hodnocení uživatelů The Miners Cottage, Desert Gum Underground Experience a Bryant Hill Dugout. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Coober Pedy přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Coober Pedy

od 2 400 Kč
od 2 621 Kč

Co říkají cestující o městě Coober Pedy?

9,8
Nadšenci pro historii
8,1
Dobrodružní cestovatelé
7,2
Nadšenci pro umění a design
5,5
Baťůžkáři
5,5
Cestující rodiny
Hodnocení členů (9)
Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

A great stopping point for a journey to Uluru. There are quite a few things to stop and see here, but most of them seems a bit drab and dated.

Trip Editorial Team
Trip Editorial TeamMenlo Park
29.07.2014

In part because this small Australian town grew out of an opal mining operation, but also because summertime temperatures can climb above 120 degrees F, many locals actually live underground. Not only that, but much of town life also takes place underground. Visitors can check out art galleries and a church, as well as shop for opals and even stay overnight, all under several layers of dirt.

Travel + Leisure
Travel + LeisureNew York City
21.04.2014

If the Apocalypse happens, this southern outback outpost will be ready: half of its 4,000 locals live underground, a vestige of a post-World War I opal mining boom that saw newly arrived solider-prospectors sleeping in dugouts. That and daytime temps in excess of 120 degrees. (Coober Pedy takes its name from the Aboriginal phrase for “white man in a hole.” Seriously.) Stay in an underground hotel and explore restaurants, art galleries, and a church, all below grade. Venture outdoors to play a round of grassless golf and see desert landscapes made famous in Mad Max Beyond Thunderdome and Pitch Black.

Summer Wilms
Summer WilmsFremantle
06.01.2017

It's not much to look at but you don't come to Coober Pedy for the views; you come for the opal. You won't have to look far to find them as every opal dealer is sandwiched between two others.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 2 179 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Coober Pedy je září, kdy průměrná cena činí 2 591 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 297 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Coober Pedy je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 31,0 °C/87,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 38,8C/101,8F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 5,3 °C/41,5 °F.
Nejbližší letiště u města Coober Pedy je Coober Pedy (CPD) (3,47 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie