Cooktown

20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Cooktown patří na základě hodnocení uživatelů Gecko Guest House, Birdhaven a Cooktown Harbour View Luxury Apartments. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Cooktown přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Cooktown

od 445 Kč
od 1 574 Kč

Co říkají cestující o městě Cooktown?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,9
Nadšenci pro turistiku
7,9
Baťůžkáři
7,1
Nadšenci pro historii
6,1
Cestující rodiny
Hodnocení členů (3)
Richard Collett
Richard CollettNottingham
17.09.2018

Cooktown is a small settlement that's found north of the Daintree National Park, on the Cape York Peninsula. This is where the real, remote region of Far North Queensland begins and after Cooktown, you will need a four by four to get anywhere. The town is named for Captain James Cook, who in 1770 after damaging his ship on the Great Barrier Reef, stayed at the same spot to repair the Endeavour.

Robert Somerville
Robert SomervilleInvercargill
27.07.2018

A town with a lot of early Australian history. Named after Captain James Cook.

Paul Schachner
Paul SchachnerSydney
14.01.2014

I was lucky enough to witness such a beautiful sunset during my travels in North Queensland. This tropical farmland is spectacular and is teeming with all sorts of wildlife from spiders to crocodiles. This photo was taken on a farm I was living on out in the middle of nowhere, I would recommend anyone seeking untouched tropical rainforests to make the 4 hour trip north of cairns and find out just what it has to offer.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 435 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Cooktown je srpen, kdy průměrná cena činí 2 792 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 2 554 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 604 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Cooktown je očekávaná průměrná teplota pro měsíc duben 26,1 °C/78,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle prosinec s průměrnou teplotou 31,2C/88,2F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 18,3 °C/64,9 °F.
Nejbližší letiště u města Cooktown je Cooktown (CTN) (7,71 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie