Kalgoorlie

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kalgoorlie patří na základě hodnocení uživatelů The Cottage That Could, Langtrees Guest Hotel a Paddys Golden Patch. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kalgoorlie přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kalgoorlie

od 2 521 Kč
od 2 521 Kč

Co říkají cestující o městě Kalgoorlie?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Dobrodružní cestovatelé
6,0
Nadšenci pro turistiku
5,5
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (6)
Jonathan Goddard
Jonathan GoddardCambridge
12.03.2017

The gold-mining town of Kalgoorlie is home to the giant Super Pit at Fimiston, one of the world’s largest open-cast gold mines. Kalgoorlie’s climate is very different to the coastal towns of Western Australia, and is desert-hot. The town is steeped in colonial and mining history and still has the feel of a frontier town. Nearby are the ghost towns of former mining settlements, such as Coolgardie.

Carmen Allan-Petale
Carmen Allan-PetaleVinales
16.07.2015

If you want a true Aussie experience, then you should head to the mining town of Kalgoorlie, a six hour drive east of Perth in Western Australia’s outback. The town was founded in the late 1800s during the Gold Rush era and to this day it is a place whose main industry in mining. Kalgoorlie is a town where you can still see swinging saloon doors and drink a beverage in a typical Aussie pub. Visit the town’s Super Pit for a chance to look at a giant open cut mine.

Miss.B
Miss.BSandgate
09.04.2013

This is the Super Pit - the biggest open cut pit in the Southern Hemisphere. Amazing to experience

Deirdre McQuillan
Deirdre McQuillanPerth
17.10.2013

Work related trip.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 2 040 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kalgoorlie je říjen, kdy průměrná cena činí 2 244 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 098 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 145 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Kalgoorlie je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 15,3 °C/59,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 33,2C/91,8F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 5,2 °C/41,4 °F.
Nejbližší letiště u města Kalgoorlie je Kalgoorlie (KGI) (2,32 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie