Townsville

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Townsville patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Grand Chancellor Townsville, Comfort Inn Robert Towns a The Ville Resort - Casino. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Townsville přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Townsville

od 1 771 Kč
od 1 991 Kč
od 6 207 Kč

Co říkají cestující o městě Townsville?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,8
Baťůžkáři
Hodnocení členů (12)
Sue  Chapman
Sue Chapman
21.12.2018

March to October absouletly perfect weather. A city with a difference very laid back country city. The Esplanade I would say is one of Townsville biggest attractions, it stretches all along the coastline and is well worth an early morning walk Sunrises are magical and there are plenty of eatery to stop off along the way. If you have small kids the Water Park is a must as is the museum . Magnetic Island another ideal place for all ages great place to just go and relax, variety of accommodation suitable for all budgets. Townsville sadly is one of Queensland overlooked cities when it comes to tourism , and I myself have travelled a greater part of the world.

Child of Bohemia
Child of BohemiaKapské Město
04.10.2016

i am really enjoying this small town. There is so much things to do. People are friendly and Magnetic island is just behind a corner.

Lillian Reiri
Lillian ReiriSydney
06.01.2017

A beautiful place up in Queensland. Very tropic looking. Reminds me of NZ. Mountain ranges in the distace. People are friendly. Plenty to do from checking out bars and cafes along the beachfront. Visit magnetic island a must. Excellent play areas and walking paths along the beach.

Fay Hardie
Fay HardiePerth
06.01.2017

A great place to be, wonderful climate even if a little humid, lots to see and do

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 815 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Townsville je srpen, kdy průměrná cena činí 2 576 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 844 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 999 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Townsville je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 22,5 °C/72,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 31,6C/88,9F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 13,4 °C/56,1 °F.
Nejbližší letiště u města Townsville je Townsville (TSV) (5,44 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie