Townsville

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Townsville patří na základě hodnocení uživatelů Park Regis Anchorage, Mercure Townsville a Seagulls Resort. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Townsville přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Townsville

od 1 593 Kč
od 1 939 Kč
od 4 645 Kč

Co říkají cestující o městě Townsville?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,8
Baťůžkáři
7,7
Cestovatelé za luxusem
7,7
Cestující rodiny
7,7
LGBTQ
Hodnocení členů (14)
Sue  Chapman
Sue Chapman
21.12.2018

March to October absouletly perfect weather. A city with a difference very laid back country city. The Esplanade I would say is one of Townsville biggest attractions, it stretches all along the coastline and is well worth an early morning walk Sunrises are magical and there are plenty of eatery to stop off along the way. If you have small kids the Water Park is a must as is the museum . Magnetic Island another ideal place for all ages great place to just go and relax, variety of accommodation suitable for all budgets. Townsville sadly is one of Queensland overlooked cities when it comes to tourism , and I myself have travelled a greater part of the world.

Child of Bohemia
Child of BohemiaKapské Město
04.10.2016

i am really enjoying this small town. There is so much things to do. People are friendly and Magnetic island is just behind a corner.

Lillian Reiri
Lillian ReiriSydney
06.01.2017

A beautiful place up in Queensland. Very tropic looking. Reminds me of NZ. Mountain ranges in the distace. People are friendly. Plenty to do from checking out bars and cafes along the beachfront. Visit magnetic island a must. Excellent play areas and walking paths along the beach.

Fay Hardie
Fay HardiePerth
06.01.2017

A great place to be, wonderful climate even if a little humid, lots to see and do

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 864 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Townsville je srpen, kdy průměrná cena činí 2 646 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 044 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 085 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Townsville je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 28,0 °C/82,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 31,6C/88,9F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 13,4 °C/56,1 °F.
Nejbližší letiště u města Townsville je Townsville (TSV) (5,44 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie