Minsk

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Minsk patří na základě hodnocení uživatelů Orbita Hotel, Hotel Minsk a Sputnik Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Minsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Minsk

od 1 136 Kč
od 1 996 Kč
od 2 739 Kč

Co říkají cestující o městě Minsk?

9,8
Nadšenci pro historii
7,8
Zelené cestování
7,8
Cestující rodiny
7,6
Dobrodružní cestovatelé
7,4
Baťůžkáři
Hodnocení členů (39)
Sam Litvin
Sam LitvinSan Diego
20.12.2012

Pokud máte rádi glimskou autoritářskou zemi, která je domovem červeného kříže a represivních režimů, budete milovat Minsk. Jdi na houby a pobyt na levné pivo. Strávit miliony rublů, jako jsou stovky, protože jsou.

Serhat  Ak
Serhat Ak
01.07.2019

I went full eight times to be a reliable regular and a country that smells culture and history, but as everywhere, the scammers are more than enough to be careful with anyone.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
16.08.2015

I was here about five years ago and was surprised by the up-beat good energy of the place. Good cafe culture and a good sampling of restaurants offering up various ethnic cuisines.

Rachel S
Rachel SBerlín
11.09.2015

Minsk is incredibly polished, modern and clean, more so than I expected. With long, wide boulevards and an efficient train system (which feels like stepping back in time due to the Soviet paraphernalia in them), it's relatively easy to navigate the city, even without speaking the language. There's many fascinating historic monuments, lush green parks and outdoor cafes serving traditional Russian and Belarusian specialties, like blinis. Minsk is definitely worth visiting, as it feels like a hybrid of Western and Eastern Europe. This is also true in its restaurant and hotel prices, which are generally higher than neighboring Poland or Ukraine: without much of a tourism industry, anything related to tourism paradoxically costs more.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 933 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Minsk je červen, kdy průměrná cena činí 1 632 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 933 Kč za noc. To je o 29 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 207 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Minsk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 12,1 °C/53,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,0C/75,2F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -6,5 °C/20,3 °F.
Nejbližší letiště u města Minsk je Minsk International 2 (MSQ) (30,47 km).

Naplánujte si cestu do země Bělorusko