Cochabamba

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Cochabamba patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Diplomat, Camino Plaza a Gran Hotel Toloma. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Cochabamba přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Cochabamba

od 1 098 Kč
od 1 478 Kč
od 1 976 Kč

Co říkají cestující o městě Cochabamba?

9,8
Cestující rodiny
Hodnocení členů (11)
Stephanie Frias
Stephanie FriasSanta Cruz de la Sierra
09.09.2018

A great city with a small town atmosphere. There are lots of parks and plazas, and even a cable car system. It's the perfect place to stay over on the way to see Torotoro National Park.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
28.12.2015

Cochabamba, known as the city of eternal spring is the third city of Bolivia. It is an important center of business and agriculture. It is in't as touristy as Sucre or La Paz, but it is still a pleasant place to visit. Cochabamba is known in Bolivia for the quality of its local food so try to eat local.

Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
06.01.2017

Cochabamba is the bread basket of Bolivia. Located in the valleys, it is known for big hearty platters of food and people who like to eat them. The prado is a nice place to take a ealk, and there are many nice places to grab a drink.

Yael Trejo
Yael TrejoSanta Cruz de la Sierra
06.01.2017

Para los que no saben. Este es el Cristo mas grande de Latinoamérica, aun mas grande que el de Brasil.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 820 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Cochabamba je březen, kdy průměrná cena činí 1 230 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 995 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 984 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Cochabamba je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,2 °C/64,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle listopad s průměrnou teplotou 29,2C/84,6F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 2,7 °C/36,9 °F.
Nejbližší letiště u města Cochabamba je Cochabamba (CBB) (4,94 km).

Naplánujte si cestu do země Bolívie