Santa Cruz de la Sierra

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Santa Cruz de la Sierra patří na základě hodnocení uživatelů Las Palmas, Hotel Arenal a Hotel Terranova Suites. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Santa Cruz de la Sierra přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Santa Cruz de la Sierra

od 1 096 Kč
od 1 228 Kč
od 2 105 Kč

Co říkají cestující o městě Santa Cruz de la Sierra?

9,8
Baťůžkáři
9,5
Dobrodružní cestovatelé
8,1
Nadšenci pro historii
6,9
Nadšenci pro noční život
6,6
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (15)
Kamilla Raquel
Kamilla Raquel
01.07.2019

Muito bom! É uma experiência única, cultura diferente ,um povo diferente,comida ...

Max Hodge
Max HodgeLondýn
07.07.2015

Bolivia’s largest city is often overlooked in most people’s itineraries, but has plenty to offer for those that make the journey. It lacks the star quality that other places in Bolivia offer and doesn’t have many attractions of note, but has more than enough at its disposal to even sustain the most twitchy of travellers for a few days. Its vibrant city centre hosts plenty of live bands, international restaurants and a thriving party scene at night, making weekends a great time of the week to explore the city.

Erick Bonilla
Erick BonillaBarva
06.01.2017

Linda ciudad, curiosamente organizada por anillos concentricos que vienen a ser las avenidas principales

Jin Yoo-Kim
Jin Yoo-KimGreater Los Angeles
05.12.2012

Santa Cruz, Bolivia is a city rich in culture, beautiful landscape, and wonderful people. The nightlife is happening, the art scene is vibrant, the culinary world is blossoming, and there are so many places yet still untouched by man... well, almost.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 1 053 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Santa Cruz de la Sierra je září, kdy průměrná cena činí 1 140 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 1 111 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Santa Cruz de la Sierra je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 24,5 °C/76,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 31,2C/88,2F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 15,9 °C/60,6 °F.
Nejbližší letiště u města Santa Cruz de la Sierra je Santa Cruz El Trompillo (SRZ) (1,38 km). K dalším letištím poblíž patří: Santa Cruz Viru Viru (17,58 km)

Naplánujte si cestu do země Bolívie