São Luís

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě São Luís patří na základě hodnocení uživatelů Blue Tree Towers São Luís Hotel, Rio Poty Hotel São Luis a Soft Win Hotel São Luis. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě São Luís přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě São Luís

od 953 Kč
od 1 698 Kč
od 2 174 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 834 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě São Luís je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 042 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 893 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 911 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města São Luís je São Luís (SLZ) (10,04 km). K dalším letištím poblíž patří: Guimarães (60,83 km)

Naplánujte si cestu do země Brazílie