Chaskovo

23. 7. 2019 - 24. 7. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Fly Stay Save + Získejte přístup ke speciálním hotelovým slevám při rezervaci letu přes nás. Jupí!
Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chaskovo patří na základě hodnocení uživatelů Apartment Max Comfort, Radnevo Hotel a Happy Ring Guest Rooms. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chaskovo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chaskovo

od 428 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 685 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chaskovo je prosinec, kdy průměrná cena činí 885 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc červenec minulý rok byla 771 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 800 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Chaskovo je očekávaná průměrná teplota pro měsíc červenec 23,4 °C/74,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,8C/87,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,7 °C/25,3 °F.
Nejbližší letiště u města Chaskovo je Plovdiv (PDV) (61,05 km).

Naplánujte si cestu do země Bulharsko