Bobo-Dioulasso

27. 2. 2020 - 28. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bobo-Dioulasso patří na základě hodnocení uživatelů Villa Bobo, Résidence Naaré a Auberge Plaza. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bobo-Dioulasso přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bobo-Dioulasso

od 1 385 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 447 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bobo-Dioulasso je březen, kdy průměrná cena činí 804 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 566 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 594 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bobo-Dioulasso je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 29,0 °C/84,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle březen s průměrnou teplotou 37,2C/99,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 20,0 °C/68,0 °F.
Nejbližší letiště u města Bobo-Dioulasso je Bobo Dioulasso (BOY) (3,68 km).

Naplánujte si cestu do země Burkina Faso

Ve městě Bobo-Dioulasso a v okolí