Karlovy Vary

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Karlovy Vary patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Palatin, Residence Goethe U Tří Mouřenínů a Hotel Palacky. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Karlovy Vary přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Karlovy Vary

od 1 552 Kč
od 2 781 Kč
od 4 655 Kč

Co říkají cestující o městě Karlovy Vary?

9,8
Wellness
7,9
Nadšenci pro historii
7,9
Dobrodružní cestovatelé
7,9
Trendy cestovatelé
7,9
Hledači duchovna
Hodnocení členů (33)
Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
18.05.2016

An amazing small spa town with fountains and springs as well as great architecture. There are some interesting shops, expensive jewellers and a plethora of cafes and restaurants. Behind the town is a large hill which can either be climbed on foot or accessed via funicular railway. It is quite steep so I suggest ascending on the funicular and then walking down. Make sure to purchase a drinking cup for the fountains at one of the many kiosks as this is the best way to drink from the springs and makes a brilliant souvenir.

Niels Jensen
Niels Jensen
07.04.2015

enjoyable and pretty city. However, many restaurants are not so good. You have to pay 15 - 20 euros for a decent meal.

Dam S
Dam SCluj-Napoca
26.09.2014

The buildings are so colorful and fairytale-ish. The overall atmosphere is a relaxing one, like time has stopped for a break.

Yogic Traveler ❀
Yogic Traveler ❀Puerto Vallarta
06.01.2017

Czech Republic is one of my favorite places in the world and Karlovy Vary is my favorite place in the Czech Republic. I went there several years ago as a teenager traveling with my school choir and the town made such an impression on me. I was in awe of this special place, a town built on hot springs, the people walking around sipping from mugs made especially to optimize the healing effects of the natural springs. We had an opportunity to perform in the town square when I was there, it was magical to say the least. Before leaving I was able to purchase one of the special mugs, a pink one, that I still have. This town is definitely worth visiting, I hope to go back and see it again someday.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 405 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Karlovy Vary je červenec, kdy průměrná cena činí 2 840 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 020 Kč za noc. To je o 6 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 886 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Karlovy Vary je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 13,2 °C/55,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 23,6C/74,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,5 °C/25,7 °F.
Nejbližší letiště u města Karlovy Vary je Karlovy Vary (KLV) (4,82 km).

Naplánujte si cestu do země Česká republika