Karlovy Vary

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Karlovy Vary patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Derby, Hotel Modena a Grandhotel Pupp. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Karlovy Vary přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Karlovy Vary

od 1 310 Kč
od 2 353 Kč
od 4 497 Kč

Co říkají cestující o městě Karlovy Vary?

9,8
Wellness
7,9
Nadšenci pro historii
7,9
Dobrodružní cestovatelé
7,9
Trendy cestovatelé
7,9
Hledači duchovna
Hodnocení členů (33)
Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
18.05.2016

Úžasné malé lázeňské město s fontánami a prameny a skvělou architekturou. Existuje několik zajímavých obchodů, drahých klenotníků a spousta kaváren a restaurací. Za městem je rozlehlý kopec, na který se dá vylézt pěšky nebo se k němu dostanete lanovkou. Je to docela strmé, takže navrhuji stoupat na lanovku a pak jít dolů. Ujistěte se, že si koupíte nápojový kelímek pro fontány v jednom z mnoha stánků, protože to je nejlepší způsob, jak pít z pramenů a dělá skvělý suvenýr.

Niels Jensen
Niels Jensen
07.04.2015

příjemné a hezké město. Mnoho restaurací však není tak dobré. Za slušné jídlo musíte zaplatit 15 - 20 eur.

Dam S
Dam SCluj-Napoca
26.09.2014

Budovy jsou tak barevné a pohádkové. Celková atmosféra je uvolňující, protože čas se zastavil na přestávku.

Yogic Traveler ❀
Yogic Traveler ❀Puerto Vallarta
06.01.2017

Česká republika je jedním z mých oblíbených míst na světě a Karlovy Vary jsou mým oblíbeným místem v České republice. Šel jsem tam před několika lety jako teenager cestující s mým školním sborem a město na mě udělalo takový dojem. Byl jsem v úžasu tohoto zvláštního místa, města postaveného na horkých pramenech, lidí, kteří chodili po usrkávání z hrnků, aby optimalizovali léčivé účinky přírodních pramenů. Když jsme tam byli, měli jsme možnost vystoupit na náměstí, přinejmenším kouzelné. Před odjezdem jsem si dokázal koupit jeden ze speciálních hrnků, růžových, které pořád mám. Toto město rozhodně stojí za to navštívit, doufám, že se jednou vrátím a uvidíme ho znovu.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 430 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Karlovy Vary je červenec, kdy průměrná cena činí 2 889 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 727 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 815 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Karlovy Vary je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 0,4 °C/32,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 23,6C/74,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,5 °C/25,7 °F.
Nejbližší letiště u města Karlovy Vary je Karlovy Vary (KLV) (4,82 km).

Naplánujte si cestu do země Česká republika