Praha

19. 12. 2019 - 20. 12. 2019

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Praha patří na základě hodnocení uživatelů Courtyard Prague City, Ventana Hotel Prague a Dolce Villa. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Praha přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Praha

od 1 184 Kč
od 1 791 Kč
od 3 187 Kč

Co říkají cestující o městě Praha?

9,8
Nadšenci pro historii
7,5
Nadšenci pro umění a design
7,3
Nadšenci pro noční život
6,8
Nadšenci pro jídlo
6,6
Cestující rodiny
Hodnocení členů (687)
Наталья Новичихина
Наталья Новичихина
18.05.2019

Elegantní země !!!!!! Ráj pro gurmány. Maso vařené prsty yum. Pivo je výjimečné. Ochotně reagující lidé a exkurze po moři

J W
J W
09.04.2019

 Bydlím zde asi dva nebo tři týdny najednou, dvakrát ročně za poslední čtyři roky, kde můj partner žije. Dokonce i po všech těch časech, jsem stále úplně zamilovaný do města a stále najít nové věci k návštěvě a prozkoumat. Město je super levné, pokud chodíte pět minut mimo centrum města. Dokonce i v centru můžete získat luxusní jídlo v luxusní restauraci za ekvivalent toho, co byste zaplatili v průměrné restauraci ve Velké Británii. Také jsem navštívil Drážďany, Vídeň, Bratislava a Budapešť z Prahy, protože autobusy odjíždějí do všech těchto destinací za méně než 20 €.

gianis poulias
gianis poulias
03.04.2019

prošli jsme dokonale ... Doporučil bych vám, abyste šli do oblasti poblíž silnice ujide, abyste se dostali blízko ke všem a tramvají ... k návštěvě svahu až do starého města ... a pokud můžete jen jeden den Carlovi bary ... pokud ne

Elza Sun
Elza Sun
14.03.2019

Velmi atmosférické město, neměla jsem moc času na to, abych prozkoumala, ale to, co jsem na mě udělala dojem, je dobrá procházka ulicemi, pohled na architekturu budov, pachy a nádherný výhled) jsme navštívili Karlův most, katedrálu sv. pomník obětem komunismu, nejužší ulice a zdi Johna Lennona. město je však zahaleno teplem a klidem

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 882 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Praha je květen, kdy průměrná cena činí 3 400 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc prosinec minulý rok byla 2 368 Kč za noc. To je o 10 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 621 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Praha je očekávaná průměrná teplota pro měsíc prosinec 0,5 °C/32,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 25,0C/77,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,5 °C/27,5 °F.
Nejbližší letiště u města Praha je Praha (PRG) (11,05 km).

Naplánujte si cestu do země Česká republika