Porovnejte a ušetřete na hotelech v destinaci Praha

Je nám líto, Nepodporujeme pobyty přesahující 30 nocí.

Hledejte na naší mapě ty nejlepší hotely ve městě Praha

Pomocí naší mapy najdete hotely v okolí města Praha nebo atrakcí, které chcete navštívit.

Nejlepší hotely ve městě Praha. Přečtěte si hodnocení

Rezervujte si dokonalý pobyt s jistotou. Přečtěte si před rezervací naše hodnocení skutečných hostů.

Zobrazit další hotely

Hotely v Praha

Ubytování v Praze

Přijíždíte do Prahy za zábavou, památkami, prací nebo jen přespíte cestou na letiště? Naše hlavní město nabízí nepřeberné množství ubytování. Jeho popis zde nemůžeme zcela vyčerpat, poradíme vám ale, která část města je pro váš účel návštěvy nejvhodnější. Po Praze se sice snadno dostanete městskou hromadnou dopravou a často i pěšky, v pozdních nočních hodinách to však již může být menší problém, a pokud při odjezdu spěcháte, vyplatí se bydlet na tom správném konci.

 

Staré město

Přijeli jste obdivovat architektonické a kulturní krásy české metropole? Staré město se tak nabízí jako ideální místo vašeho zázemí. Přirozeně je zde mnoho příležitostí pro opravdu luxusní ubytování v krásném prostředí a s dechberoucím výhledem. Najdete tu ale i levnější možnosti ubytovánív hostelech a ubytovnách, a to leckdy ani ne půl kilometru od Staroměstského náměstí.

 

Pankrác a Vyšehrad

Tyto dvě čtvrti jsou nejvhodnější pro návštěvníky na služební cestě. Na Vyšehradě stojí Kongresové centrum a Pankrác je ohromně se rozvíjející čtvrtí se sídlem mnoha firem. Metrem je to odsud asi 15 minut na Můstek nebo Muzeum, tedy dopravní uzly, ze kterých se snadno a rychle dostanete, kamkoli budete potřebovat. Vyberete si zde z několika možností tříhvězdičkových i čtyřhvězdičkových hotelů, kde se s business hosty počítá jak s připojením k internetu, tak třeba s parkováním.

 

Žižkov a okolí Hlavního nádraží

Na Žižkov přirozeně zamíří studenti, batůžkáři a umělci. Čtvrť je dodnes typická bohémštější atmosférou, než jak je zvykem jinde ve městě. Nachází se zde mnoho specifických barů a koncertních sálů, jako je třeba Palác Akropole, ulice střídají zelené parky a z vrchu Vítkova se otevírá výhled na většinu Starého města. Je tu také levněji, najdete tu hostely a levnější hotely, zatímco tramvají, metrem nebo autobusem jste v centru cobydup. Mnoho nízkorozpočtových možností ubytování najdete také v okolí Hlavního nádraží. V jeho prvním patře pak stojí terminál s možností rezervace pokoje.

 

Dejvice a okolí letiště

Z Dejvic je to nejen kousek na Hradčany, do zahrad Strahovského kláštera, na Petřín a Malou stranu, ale i na Letiště Václava Havla. Pokud je pro vás Praha jen přestupní stanicí, zamiřte se svým kufrem či batohem právě sem. Najdete zde ubytování za skvělé ceny a ráno vás již nebude zdržovat cesta přes město.