Prostějov

23. 7. 2019 - 24. 7. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Fly Stay Save + Získejte přístup ke speciálním hotelovým slevám při rezervaci letu přes nás. Jupí!
Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Prostějov patří na základě hodnocení uživatelů Penzion Moravia, Apartmán Flora a Penzion Majorka. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Prostějov přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Prostějov

od 1 456 Kč
od 1 928 Kč
od 2 170 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 138 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Prostějov je červenec, kdy průměrná cena činí 1 651 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc červenec minulý rok byla 1 252 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 338 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Prostějov je Brno-Tuřany (BRQ) (46,97 km).

Naplánujte si cestu do země Česká republika