Punta Arenas

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Punta Arenas patří na základě hodnocení uživatelů Best Western Hotel Finis Terrae, Hotel Isla Rey Jorge a Hotel Dreams del Estrecho. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Punta Arenas přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Punta Arenas

od 2 893 Kč
od 4 324 Kč

Co říkají cestující o městě Punta Arenas?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,9
Nadšenci pro turistiku
8,6
Baťůžkáři
6,7
Cestující rodiny
6,7
Hledači duchovna
Hodnocení členů (14)
Rosa María  Encina Briones
Rosa María Encina Briones
02.04.2019

It is a beautiful city to know it is the best, to cross the wonderful strait. It is a very quiet city full of charms and history.

Harold
HaroldBrooklyn
14.12.2014

A pleasant stopping point on your way further into Patagonia. Plenty of spots to buy hiking gear and supplies. Home to a number of good seafood restaurants. Has a relaxed vibe. Be sure to check out the Cementerio Municipal. Penguin excursions receive rave reviews but I didn't have time during my visit.

Joseph Coureur
Joseph CoureurNew York City
19.03.2013

Punta Arenas is the last major settlement in Chile and a gateway to Antarctica by either sea or air. Chances are you're waiting to go somewhere else if you're here. When I was there in early 2013, there was a lot of construction so I expect the waterfront and city will be much nicer soon.

Michael Nolan
Michael Nolan
19.02.2013

Punta Arenas is actually a fine city, but looks worse relative to surrounding areas. The city itself is the capital of Chilean Patagonia, and sports a spread out semi-city. Unlike nearby Natales, it's a somewhat bleak place, with a more rundown feel. Stop here only as a transport city - it's a useful bus and plane hub. If you have more than a day to kill, stop by the cemetery - although it doesn't rival the one in B.A., it is relatively interesting.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 1 594 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Punta Arenas je listopad, kdy průměrná cena činí 1 948 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 653 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Punta Arenas je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 11,2 °C/52,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 15,7C/60,3F. Nejchladnější měsíc je červen s průměrnou teplotou -1,0 °C/30,2 °F.
Nejbližší letiště u města Punta Arenas je Punta Arenas (PUQ) (17,37 km). K dalším letištím poblíž patří: Porvenir (40,27 km)

Naplánujte si cestu do země Chile