Velikonoční ostrov

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Velikonoční ostrov patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Hangaroa Eco Village & Spa, Hotel Atavai a Hotel Manavai. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Velikonoční ostrov přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Velikonoční ostrov

od 3 143 Kč
od 6 744 Kč
od 15 982 Kč

Co říkají cestující o městě Velikonoční ostrov?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,2
Nadšenci pro historii
9,2
Nadšenci pro turistiku
7,1
Zelené cestování
7,1
Cestující rodiny
Hodnocení členů (27)
Catalina Ibacache
Catalina Ibacache
08.12.2019

Un lugar maravilloso para escapar de la rutina de ciudad. Si tú intención es ir a desconectarte te parecerá maravilloso, por el contrario si buscas el Caribe, te parecerá pequeño y pronto te aburriras.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
27.06.2016

One of the most isolated and mysterious islands of the world. It was on my bucket list and always wanted to go there to see the Moai's, finally made it out there here on this year's South America trip. Only stayed 3 days / 2 nights here but saw and learned a lot about the island's history and its people.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
23.10.2015

There's no extra explanation needed for the Easter Island. A small Polynesian island off Chilean coast, Easter Island is land like no other. The strong heritage and culture is enough to get your attention. The iconic moai statues are everywhere in the island, and we still don't know everything about them. The best way to see the island is by foot and bike. It's small enough to see everything by slow-travel. Don't rush; feel the energy of the land.

Joshua Valdivia
Joshua ValdiviaLima
29.01.2013

Since i'm from Sudamerica, going to an island near New Zealand and similar places was a suberb chance to get to know another culture. If you speak spanish, it is easier to feel comfortable in this magic place. Take care of your budget because it is an all-around expensive experience.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 2 420 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Velikonoční ostrov je červenec, kdy průměrná cena činí 3 188 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 597 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Velikonoční ostrov je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 23,6 °C/74,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle únor s průměrnou teplotou 27,5C/81,5F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 15,8 °C/60,4 °F.
Nejbližší letiště u města Velikonoční ostrov je Velikonoční ostrov (IPC) (7,60 km).

Naplánujte si cestu do země Chile