Čan-ťiang

1. 3. 2020 - 2. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čan-ťiang patří na základě hodnocení uživatelů Vienna Hotel (Zhanjiang Haibin Avenue Jinshawan), Hai Bin Hotel a Bafang Junyue Hotel (Zhanjiang Yingzhan Square). Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čan-ťiang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čan-ťiang

od 584 Kč
od 808 Kč
od 1 841 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 748 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čan-ťiang je červenec, kdy průměrná cena činí 4 491 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 587 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 722 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Čan-ťiang je Zhanjiang (ZHA) (9,63 km).

Naplánujte si cestu do země Čína