Čang-ťia-kchou

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čang-ťia-kchou patří na základě hodnocení uživatelů Chonpines Hotel (Zhangjiakou Bus Station), Yihai International Business Hotel a Xin Hua Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čang-ťia-kchou přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čang-ťia-kchou

od 808 Kč
od 928 Kč
od 1 571 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 539 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čang-ťia-kchou je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 377 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 778 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Čang-ťia-kchou je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -7,4 °C/18,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,9C/85,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -12,6 °C/9,3 °F.
Nejbližší letiště u města Čang-ťia-kchou je Zhangjiakou (ZQZ) (10,20 km).

Naplánujte si cestu do země Čína