Čang-ťia-ťie

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čang-ťia-ťie patří na základě hodnocení uživatelů Lavande, Chentian Hotel a Best Western Grand Hotel Zhangjiajie. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čang-ťia-ťie přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čang-ťia-ťie

od 625 Kč
od 774 Kč
od 1 281 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 566 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čang-ťia-ťie je prosinec, kdy průměrná cena činí 893 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 625 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 673 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Čang-ťia-ťie je Dayong (DYG) (3,71 km).

Naplánujte si cestu do země Čína