Čch'-čou

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čch'-čou patří na základě hodnocení uživatelů Pingtian Bandao Hotel, Xiuli Inn a Xiushan International Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čch'-čou přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čch'-čou

od 738 Kč
od 1 565 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 502 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čch'-čou je srpen, kdy průměrná cena činí 679 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 590 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Čch'-čou je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 3,6 °C/38,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,0C/91,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,0 °C/32,0 °F.
Nejbližší letiště u města Čch'-čou je Chizhou Jiuhuashan (Čch'-čou Ťiou-chua-šan) (JUH) (20,45 km). K dalším letištím poblíž patří: Anqing (46,85 km)

Naplánujte si cestu do země Čína