Cheng-jang

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Cheng-jang patří na základě hodnocení uživatelů Today Inns Hengyang Xianfeng Road, Yancheng Hotel a Hengyang Jiaoyu Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Cheng-jang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Cheng-jang

od 679 Kč
od 930 Kč
od 2 096 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 502 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Cheng-jang je říjen, kdy průměrná cena činí 826 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 708 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Cheng-jang je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 0,5 °C/32,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,6C/76,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,6 °C/27,3 °F.
Nejbližší letiště u města Cheng-jang je Hengyang (HNY) (8,64 km). K dalším letištím poblíž patří: LingLing (64,65 km)

Naplánujte si cestu do země Čína