Čung-wej

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čung-wej patří na základě hodnocení uživatelů Landison International Hotel, Zhongwei Yudu Lizi Hotel a Longcheng Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čung-wej přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čung-wej

od 930 Kč
od 768 Kč
od 2 022 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 472 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čung-wej je listopad, kdy průměrná cena činí 886 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 709 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Čung-wej je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -7,1 °C/19,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,7C/85,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -13,3 °C/8,1 °F.
Nejbližší letiště u města Čung-wej je Zhongwei (ZHY) (7,12 km).

Naplánujte si cestu do země Čína