I-čchun

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě I-čchun patří na základě hodnocení uživatelů Sweetome Apartment (Tianxi Mansion), Dingqi Hotel a Jinjiang Inn Yichu Water Park. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě I-čchun přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 466 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě I-čchun je srpen, kdy průměrná cena činí 1 253 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 495 Kč za noc. To je o 35 % méně než průměrná cena za noc ve výši 671 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města I-čchun je Yichun Lindu (LDS) (10,54 km).

Naplánujte si cestu do země Čína