Kchun-ming

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kchun-ming patří na základě hodnocení uživatelů Pankun Business Hotel, Soluxe Hotel a Zhong Huang Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kchun-ming přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kchun-ming

od 942 Kč
od 1 325 Kč
od 2 798 Kč

Co říkají cestující o městě Kchun-ming?

9,8
Baťůžkáři
8,6
Dobrodružní cestovatelé
7,4
Wellness
7,4
Cestující rodiny
6,6
Studenti
Hodnocení členů (42)
Juno Kim
Juno KimAnchorage
19.04.2017

The city of eternal Spring, Kunming is quite a pleasant city. It's named this way because of the mild temperature due to the elevation. As a capital of Yunnan Province, you will have to go through Kunming to get to the attractions in Yunnan.

Bella Ding
Bella DingKchun-ming
13.08.2015

It's my home and welcome everyone to my hometown. Kunming is a tourist city. There are many delicious foods and friendly people, especially beautiful scenery.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
31.01.2015

The weather here is cool and warm. You can visit here at any season even in December it is not so cold as Beijing. Kunming have many races like Hanzu, Yizu, Manzu, Zangzu and many other I have not seen before. They usually can be recognized by their own clothing and hairstyle.

Georgina Iraheta
Georgina IrahetaAtény
25.05.2014

Kunming is known as "The City of Eternal Summer" in China. Not so much this morning when I opened the window. If you are planning on visiting better come in the spring.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 001 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kchun-ming je červenec, kdy průměrná cena činí 3 122 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 325 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Kchun-ming je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 8,3 °C/46,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 24,6C/76,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,2 °C/36,0 °F.
Nejbližší letiště u města Kchun-ming je Kunming (KMG) (5,46 km).

Naplánujte si cestu do země Čína