Ku-jüan

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ku-jüan patří na základě hodnocení uživatelů Moshang Huakai Holiday Villa, Shangxi Hotel a Taihe Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ku-jüan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ku-jüan

od 870 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 531 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ku-jüan je srpen, kdy průměrná cena činí 885 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 708 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Ku-jüan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -7,2 °C/19,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 19,8C/67,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -12,6 °C/9,3 °F.
Nejbližší letiště u města Ku-jüan je Liupanshan (GYU) (9,46 km).

Naplánujte si cestu do země Čína