Kuang-jüan

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kuang-jüan patří na základě hodnocení uživatelů Guangyuan Xiaoyin Light Home Inn, Guangyuan Haosheng Hotel a Fengqi City Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kuang-jüan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kuang-jüan

od 551 Kč
od 670 Kč
od 1 325 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 477 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kuang-jüan je říjen, kdy průměrná cena činí 715 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 596 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Kuang-jüan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 5,9 °C/42,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,4C/86,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -0,6 °C/30,9 °F.
Nejbližší letiště u města Kuang-jüan je Guang Yuan (GYS) (13,49 km).

Naplánujte si cestu do země Čína