Lü-liang

25. 2. 2020 - 26. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lü-liang patří na základě hodnocení uživatelů Xindu Business Hotel, Huangjin Shuian International Hotel a LV Liang Kinley Boj Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lü-liang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lü-liang

od 924 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 417 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lü-liang je leden, kdy průměrná cena činí 1 430 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 715 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 743 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Lü-liang je Lü-liang (LLV) (10,49 km).

Naplánujte si cestu do země Čína