Mien-jang

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Mien-jang patří na základě hodnocení uživatelů Jinjiang Inn Mianyang Kejidalou Lijiaoqiao Branch, Hanting Express Mianyang Wuyi Square Branch a Beichuan Yarisha Holiday Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Mien-jang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Mien-jang

od 643 Kč
od 978 Kč
od 1 767 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 234 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Mien-jang je květen, kdy průměrná cena činí 701 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 467 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 477 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Mien-jang je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 22,6 °C/72,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,2C/86,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,8 °C/37,0 °F.
Nejbližší letiště u města Mien-jang je Mian Yang (MIG) (6,90 km).

Naplánujte si cestu do země Čína