Mu-tan-ťiang

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Mu-tan-ťiang patří na základě hodnocení uživatelů Baifeite Theme Hotel, Thankyou Inn Mudanjiang Xisantiao Road a Far East International. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Mu-tan-ťiang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Mu-tan-ťiang

od 492 Kč
od 1 029 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 358 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Mu-tan-ťiang je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 373 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 448 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Mu-tan-ťiang je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -15,5 °C/4,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,9C/80,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -20,7 °C/-5,3 °F.
Nejbližší letiště u města Mu-tan-ťiang je Mudanjiang (MDG) (4,39 km).

Naplánujte si cestu do země Čína