Nanking/Nanjing

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nanking/Nanjing patří na základě hodnocení uživatelů Novotel Nanjing East Suning, Grand Trustel Mandarin Garden a Pullman Nanjing Lukou Airport. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nanking/Nanjing přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nanking/Nanjing

od 1 414 Kč
od 1 914 Kč
od 3 063 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 237 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nanking/Nanjing je srpen, kdy průměrná cena činí 1 708 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 472 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Nanking/Nanjing je Nanking/Nanjing (NKG) (35,91 km).

Naplánujte si cestu do země Čína