Nanking/Nanjing

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nanking/Nanjing patří na základě hodnocení uživatelů Novotel Nanjing East Suning, Novotel Nanjing Central Suning a The Westin Nanjing. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nanking/Nanjing přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nanking/Nanjing

od 962 Kč
od 1 370 Kč
od 1 982 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 962 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nanking/Nanjing je srpen, kdy průměrná cena činí 1 690 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 457 Kč za noc. To je o 7 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 355 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Nanking/Nanjing je Nanking/Nanjing (NKG) (35,91 km).

Naplánujte si cestu do země Čína