Pao-šan

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Pao-šan patří na základě hodnocení uživatelů Baoshan Huacheng Hotel, Yongchang Hotel a Cinese Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Pao-šan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Pao-šan

od 738 Kč
od 1 078 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 679 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Pao-šan je srpen, kdy průměrná cena činí 974 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 886 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Pao-šan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 9,9 °C/49,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 26,1C/79,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,7 °C/36,9 °F.
Nejbližší letiště u města Pao-šan je Baoshan (BSD) (4,19 km). K dalším letištím poblíž patří: Tengchong (69,17 km)

Naplánujte si cestu do země Čína