Ta-li

20. 3. 2019 - 21. 3. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ta-li patří na základě hodnocení uživatelů Dali Manwan Hotel, Maison Heritage Songmeiyuan Hotel a Wuming Inn. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ta-li přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ta-li

od 794 Kč
od 1 184 Kč
od 1 604 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 719 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ta-li je srpen, kdy průměrná cena činí 1 199 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc březen minulý rok byla 809 Kč za noc. To je o 10 % méně než průměrná cena za noc ve výši 892 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.

Naplánujte si cestu do země Čína