Tchang-šan

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tchang-šan patří na základě hodnocení uživatelů Mintai Hotel, Tangshan Jianaishishangkefang a Green Tree Inn Tangshan Shengli Qiao Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tchang-šan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tchang-šan

od 915 Kč
od 1 122 Kč
od 1 771 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 649 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tchang-šan je listopad, kdy průměrná cena činí 974 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 797 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Tchang-šan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -3,9 °C/25,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,6C/87,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -9,3 °C/15,3 °F.
Nejbližší letiště u města Tchang-šan je Tangshan (TVS) (19,08 km).

Naplánujte si cestu do země Čína