Tchung-chua

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tchung-chua patří na základě hodnocení uživatelů Baishan Yuhao VIP Building Hotel, Aoyang Taipingyang Hotel a Baishan Shiguang Youth Fashion Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tchung-chua přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 536 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tchung-chua je září, kdy průměrná cena činí 715 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 625 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Tchung-chua je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -8,9 °C/16,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,3C/82,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -21,4 °C/-6,5 °F.
Nejbližší letiště u města Tchung-chua je Tonghua (TNH) (4,06 km).

Naplánujte si cestu do země Čína